FKAS Pardubice – SK Holice 1:1 (1:0). Góly: 20. Franc – 70. Skalický. Trenér domácího týmu Roman Oliva nebyl po utkání příliš spokojen: „V první půli jsme doplatili na neproměnění šancí v úvodu utkání, druhá polovina zápasu se nám nepovedla. Soupeř zdaleka neměl tolik šancí na gól jako my a nakonec si odváží bod,“ zalitoval Oliva. V úvodu utkání hýřil velkou aktivitou především Semelka, později se však ze hry vytrácel: „U něj jsou to kondiční problémy, dokud mu stačí síly je nesmírně platný,“ vysvětluje Oliva. Holický kouč Stanislav Šedivka uvedl: „Úvodních dvacet minut byl soupeř jasně lepší, my jsme ještě tak trochu spinkali. Po inkasovaném gólu se naše hra zvedla, v poli jsme byli herně lepší. Zdálo se mi, že soupeř odcházel fyzicky, ale přesto šance na vstřelení gólu měl.“ V čele tabulky krajského přeboru jsou Holice s osmibodovým náskokem před Živanicemi, o tři body zpět je FKAS Pardubice. Penaltový rozstřel katapultoval do semifinále Českého poháru FKAS Pardubice: V první sérii L. Kopřiva netrefil branku a T. Jedlička se nemýlil– 0:1, potom pardubický Franc vyrovnal, ale Kopa bezpečně udržel Holice ve vedení – 1:2. Ve třetí sérii kralovali oba gólmani, Koliášovi penaltu zmařil Ondráček a Vl. Englichovi zase Havlíček. Ve čtvrté sérii Moravec vyrovnal na 2:2, a Černému lapil penaltu Havlíček. Nakonec rozhodl gól a Pavlíčka… Bylo rozhodnuto, Holice jsou pro letošní rok z pohárové účasti vyřazeny.

Sokol Živanice – SK Stolany 5:1 (1:1). Góly: Balog 3, Podlipný a vlastní (Beran) – Michek. „ Zápas jsme sice vyhráli, ale naše obranná činnost nefunguje tak, jak bych si představoval. Pořád soupeře lehce pouštíme do šancí. Možná je to i tím, že neustále jsme nuceni hrát v jiné sestavě, některé součinnosti nám prostě chybí,“ uvedl živanický trenér Karel Krejčík.

Sokol Moravany – Jiskra Litomyšl 1:4 (0:3). Góly. Kříž – Vaníček 3, Kroulík z penalty. Trenér hostí František Dvořák byl po utkání spokojen: „Pomohly nám chyby soupeře v úvodu utkání, po přestávce domácí naznačili zlepšení , ale po vyloučení Tošovského bylo vše jasné. Domácí působili nekompaktně, střelecky se prosadil Vaníček, který naznačil svoje možnosti. Ještě nemáme vyhráno, doma máme Živanice, končíme v Letohradě…,“ uvedl trenér Dvořák.