Rosice – Slatiňany 2:1
Na branku se čekalo do 29. minuty. Domácí ztratili míč,   Cincibus ho ještě stihl odkopnout, ovšem Hanuš ho lobem poslal do opuštěné brány. Prakticky vzápětí byl sražen ve vápně J. Rogovik a Pozdník z penalty vyrovnal. Ve 43. minutě Münzberger posunul míč na Bartoše, který přes gólmana poslal míč před bránu a Levínský ho dopravil do sítě.
Fakta – branky: 34. Pozdník z penalty, 43. Levínský – 29. Hanuš. Rozhodčí: Louženský. ŽK 3:3. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Rosice: Cincibus – Biško, Pozdník, Münzberger, Pešek – Bartoš, Levínský (75. D. Rousek), Vratišovský, L. Rousek – Berger, J. Rogovik.

Sezemice – Prosetín 4:3
Sezemičtí měli gólový nástup, ovšem tento fakt jakoby jim spíše uškodil. Přesto v první půli ještě jednou vedli. Hosté ale v jejím závěru šťastně vyrovnali. Místo rozdávání kapesníků se domácí v šatně nabudili. Lába vstřelil rozdílový gól a když ho J. Kašpar umocnil, Prosetínu nepomohla ani drtivá převaha v poslední dvacetiminutovce.
Fakta – branky: 7. a 67. J. Kašpar, 35. Holeček, 49. Lába – 29. Haman, 41. Remeš, 90. Vodvárka. Rozhodčí: Čech. ŽK: 3:2. Diváků: 90. Poločas: 2:2. Sezemice: Báča – Blažek, Jelínek, Popílka – Martin Brychta – J. Kašpar, Holeček, Langr (48. Valenta) – Horák (78. Knaute), Kavka (87. T. Kašpar), Lába.

Načešice – Holice B 0:3
Sebevědomí Načešic utrpělo pořádný šrám. Holice to vzadu zavřely na petlici a vyrážely k rychlým protiútokům. Jelikož tři brejky provedly precizně, odvezly si domů pohodové vítězství.
Fakta – branky: 31. Hrubý, 54. J. Englich, 66. Černý. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:3. Poločas:  0:1. Holice B: Schmeiser – Valenta, Zběhlík, Zeman, Skalický – Kopa, V. Englich, Černý, Hrubý – J. Englich, Uhlíř (71. Tocháček).

Krouna – Řečany 1:1
Nejhorší tým  soutěže se ujal vedení už po pěti minutách zásluhou dorážky. Řečany odvrátily ostudu až v závěru střetnutí, kdy se po standardní situaci protlačil k hlavičce jeden z pěti Moravců…
Fakta – branky: 5. D. Bělský – 84. Michael Moravec. Rozhodčí: Papáček. ŽK: 2:1.  Diváků: 100. Poločas: 1:0. Řečany: Pavel Moravec – Křivka, Hajn, Novotný, Stoklasa – Michael Moravec, Miloš Moravec, Hostinský, Petr Moravec – Kasal (65. J. Moravec), Bank.

Hor. Jelení – Vys. Mýto 3:2
Jestliže první poločas se hrál od vápna k vápnu, tak ve druhém se s góly roztrhl pytel.  Domácí dokonali obrat v devadesáté minutě.
Fakta – branky: 77. Štěpánek, 83. Hendrych z penalty, 90. Novák – 50. L. Benda, 81. Svoboda. Rozhodčí: Lukášek. ŽK: 3:5. Diváků: 170. Poločas: 0:0. Horní Jelení: Jozl – Čermák,  Hendrych, Rejnuš, Houžvíček – Šmidberský (79. Novák), Michálek (62. Horáček), J. Velinský (46. Pinkas), Martinec – Kaňkovský, Štěpánek.