Nakonec se z prvenství radovala ZUZANA HAVRÁNKOVÁ z Pardubic, která měla lepší Supertefu než Terezia Roubinková ze Skalice. V čele pořadí se na polovinu smrskl náskok Jany Dubišarové. A veletoč nastal u týmů, kde vedoucí FK Pardubice kolo totálně zbabral.

1. Jihlava – FK Pardubice⋌1  (3:2)
2. Živanice – Mladá Boleslav B⋌0 (0:0)
3. Pardubice B – Teplice B⋌2    (1:2)
4. Rohovladova Bělá – Pardubičky⋌1    (3:0)
5. Holice – Luže⋌1  (8:2)
6. Třemošnice – Moravany⋌1    (2:0)
7. Horní Ředice – Polička⋌1  (2:0)
8. Choltice – Stolany⋌1    (3:0)
9. Lázně Bohdaneč – Skuteč⋌2    (0:2)
10.Horní Jelení – Srch ⋌1   (4:1)

Supertrefa: 35 branek

Pořadí jednotlivců po 11. kole

PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 4 127
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 10 121
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 7 118
PA0083 Luděk Horčička, Holice 10 112
PA0085 Aleš Horčička, Holice 10 112
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 7 112
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 10 109
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 10 109
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 10 109
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 10 109
PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 10 109
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 7 109
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 109
PA0009 Milan Linha, Pardubice 4 109
PA0186 Marťas Male, Pardubice 10 106
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 7 106
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 7 106
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 4 106
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 4 106
PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 4 106
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 4 106
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 1 106
PA0010 Petr Linha, Pardubice 1 106
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 1 106
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 10 103
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 10 103
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 10 103
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 7 103
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 7 103
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 103
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 4 103
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 1 103
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 7 100
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 7 100
PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 4 100
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 4 100
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 4 100
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 4 100
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 4 100
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 4 100
PA0105 Petr Kočí, Veselí 4 100
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 4 100
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 1 100
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 10 97
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 10 97
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 7 97
PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 7 97
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 7 97
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 7 97
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 97
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 7 97
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -2 97
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 10 94
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 7 94
PA0110 Václav Horák, Veselí 7 94
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 4 94
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice 4 94
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 4 94
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 4 94
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 1 94
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 1 94
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 1 94
PA0132 Aleš Mužík, Srch 1 94
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 1 94
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 1 94
PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 7 92
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 4 92
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 4 92
PA0181 Jana Šálová, Veselí 1 92
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 10 91
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 4 91
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 4 91
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 4 91
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 4 91
PA0103 Petra Horáková, Veselí 1 91
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 1 91
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 1 91
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 1 91
PA0133 Libor Šafář, Srch 1 91
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 1 91
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka -2 91
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice 0 90
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 7 88
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 7 88
PA0107 František Kutílek, Veselí 7 88
PA0117 František Nerad, Pardubice 7 88
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 4 88
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 4 88
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 4 88
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 1 88
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 1 88
PA0185 Hana Kutílková, Veselí -5 88
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 4 86
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 7 85
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 7 85
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 4 85
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 4 85
PA0025 František Kaplan, Moravany 4 85
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany 4 85
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 4 85
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 4 85
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 1 85
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 1 85
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 1 85
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 1 85
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 1 85
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 1 85
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 1 85
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 1 85
PA0106 Petr Vorel, Veselí 1 85
PA0028 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -2 85
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice -2 85
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 0 84
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 10 82
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 7 82
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 4 82
PA0128 Martin Mareček, Zminný 1 82
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 1 82
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 1 82
PA0005 René Živný, Pardubice -2 82
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 7 79
PA0019 David Hamáček, Pardubice 4 79
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 4 79
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 4 79
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 4 79
PA0130 Eva Marečková, Zminný 1 79
PA0180 Jan Šál, Veselí 1 79
PA0161 Ventil Slavík, Moravany -2 79
PA0081 František Tomiška, Pardubice 4 78
PA0111 MASH Zelený, Veselí 0 78
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 13 77
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 10 76
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 7 76
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 76
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 4 76
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 4 76
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 1 76
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 1 76
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 1 76
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 1 76
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 1 76
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice -2 76
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly -2 75
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 74
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 7 73
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 1 73
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení -2 73
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 4 72
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 1 72
PA0037 M. Málek, Pardubice -2 71
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 4 70
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 0 70
PA0076 Jiří Marek, Pardubice -2 70
PA0190 Radek Paďour, Mentour 7 69
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 4 69
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 7 68
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 0 68
PA0004 Pavel Šimek, Dašice 7 67
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 0 67
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 67
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 7 66
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany -4 66
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany 4 63
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 4 62
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 1 61
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 60
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 7 60
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice -2 58
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice -2 58
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymb. 4 56
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 56
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 56
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany -5 56
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 13 55
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice 10 55
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 1 55
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 4 54
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín 4 53
PA0150 Marie Moníková, Ráby 1 52
PA0020 Hana Machová, Pardubice -2 52
PA0065 Petr Spálenský, Zminný -2 51
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 0 50
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 43
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 2 41
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov 2 41
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov -1 38
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 0 33
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 0 30
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 0 27
PA0193 Robert Novotný, Staré Hradiště 0 23
PA0194 Patrik Blažek, Staré Hradiště 0 20
PA0191 Hana Kužilková, Pardubice 0 17
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 0 17
PA0192 Dana Košťálová, Pardubice 0 14
PA0195 Ivoš Slezák, Staré Hradiště 0 10

Pořadí týmů po 11. kole

Horčičkovi 30 333
Mimoni 30 327
FK Pardubice A 6 321
LA PE LA 24 309
Veselka 18 306
Indiáni 12 300
Titanic 12 297
Slovan 18 297
M.M.M. 21 294
Dukla 24 294
Olymp 12 288
Veselí 1 6 282
Královští Sokoli 15 279
VLA MA PA 9 279
VLA FI A 18 279
Druhej Dech 3 279
Motyčkovi 9 276
VS team 6 276
Veselí 2 12 273
Pýchovi 12 267
Bígl 6 265
A je to 3 264
S.H.J. 3 255
Sparta 3 255
Hojda team 12 255
Mára 6 253
Důchodci Ostrov Dašice 6 252
Cucík 6 252
Veselí 3 9 249
JO JO JA 9 249
Fabka 69 15 244
FI PE RO 12 242
Tatus 12 240
Plechy Team 15 239
Slavia 12 234
Ha Ma Ha 3 231
Barva 24 222
Balánovi 12 201
Červeno – Bílý 0 186
FC Koloděje 0 162
AFK Ostřešany 0 146
MAT – Svítkov 3 120
T P L 0 90