I. A TŘÍDA

Sobota 17.00: Sokol Staré Hradiště (10., 25 b., 31:55) –  SK Pardubičky (2., 45 b., 43:24). Na podzim: 1:1.
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Pardubičkám se naskytla možnost postoupit, takže mají o co hrát. My ovšem potřebujeme body jako sůl. Nečeká nás rozhodně snadný úkol."
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Čekají nás poslední tři kola soutěže, a proto abychom si udrželi stávající postavení v tabulce, musíme ve Starém Hradišti naplno bodovat. Nebude to však rozhodně jednoduché utkání, neboť domácí mají na jaře slibnou formu a rovněž ještě potřebují uhrát nějaké ty bodíky pro definitivní záchranu. My se musíme soustředit především sami na sebe a do utkání jít maximálně koncentrovaní, disciplinovaní a odhodláni v zápase uspět."          
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00:  Valy (11., 24 b., 43:65) – FK Jiskra Heřmanův Městec (3., 44 b., 48:31). Podzim: 1:3.
Jiří Ptáček, trenér Valů:  „Zápasy s Heřmaňákem se dají trochu považovat za derby. Nás ale v tomto okamžiku zajímá spíše boj o záchranu než prestiž vzájemných soubojů. Zatím máme vše ve svých rukou. Musíme udělat vše proto, abychom bodovali. Ze soupeře obavy nemáme. Hrál jsme spolu na podzim a nebyli jsme o moc horším týmem. Mohlo by nám vyhovovat, že se jedná o kvalitního protivníka, který bude chtít hrát fotbal a nebetonujeme. Vše se ale bude odvíjet od toho, v jaké síle se k utkání sejdeme."  
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Bítovany (1., 53 b., 61:29) – FC Titanic Srch (8., 29 b., 39:36). Na podzim: 1:3.
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Na jednu stranu v Bítovanech můžeme jen překvapit, ovšem na tu druhou proti týmům z popředí se nám hraje lépe. Vyznávají technickou hru a chtějí hrát fotbal. Myslím si, že to teď budeme my, kdo bude hrát do otevřené obrany.  V žádném případě tam nejedeme předem poražení. K definitivní záchraně potřebujeme ještě nějaké body urvat."   
Tip Deníku: 1

I. B TŘÍDA

Neděle 17.00: SK Holice B (3., 43 b., 66:42) – AFK Horní Jelení (1., 48 b., 50:33). Podzim: 1:2.
Josef Jílek, trenér Holic B: „Místní derby je jedním z očekávaných vrcholů sezony. Obě strany se vzájemně hecují a já jsem rád, že pravděpodobně již o nic nepůjde. Vždyť Jelení má postup prakticky vykopaný a naše cíle jsou předvádět pěkný fotbal a pohybovat se v horních patrech tabulky. Všichni se tedy těšíme, se sestavou, až na jeden otazník, by neměl být větší problém. Uvidíme ještě, jak někteří hráči zvládnou druhý zápas ve dvou dnech. Každopádně můžeme využít i dorostence. Jen škoda, že počasí nám asi příliš přát nebude, přesto však očekávám pěkný fotbal a dobrý divácký zážitek. Snad s bodovým koncem pro nás."
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „K tomu není co dodat –  derby jako hrom. Na víc s třešničkou na dortu, protože obě mužstva jsou v popředí tabulky. Doufám, že to bude zápas plný fotbalových akcí, které budou ladit oku diváka. A se šťastným koncem pro nás.  Jako na podzim. Pro mě osobně je to trochu pikantní situace, neboť ještě před rokem jsem sedával na vedlejší lavičce."   
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Řečany nad Labem (6., 35 b., 33:27) – FC Hlinsko B (10., 28 b., 35:49). Podzim: 0:1.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V posledních utkáních se nám herně nedaří. Potřebovali bychom už tuto skutečnost zlomit. Budeme se snažit náš výkon zvednout a předvést, že jsme fotbal hrát nezapomněli. S tím co předvádíme, to vypadá, že soutěž jen dohráváme a o výsledek už nebojujeme. Snad už nebudu muset řešit problémy s lepením sestavy. Ale pro jistotu mám své nádobíčko stále připravené."                      
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Vysoké Mýto B (9., 28 b., 40:39)  – Sokol Rosice nad Labem (11., 28 b., 33:51). Na podzim: 2:2.
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Oba týmy mají stejný počet bodů a ještě nemají jistou záchranu. I z tohoto důvodu očekávám vyrovnaný zápas. Pokud zopakujeme výkon ze zápasu proti Slatiňanům, tak budeme mít šanci na úspěch. Áčko Mýta hraje dnes sobotu, a tak je možné, že se soupeř může posílit. Ani my nemáme ještě z důvodu zraněných hráčů jasno o sestavě. Každopádně chceme urvat alespoň bod, abychom prodloužili naši sérii bez prohry."       
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: FK Kameničky (5., 36 b., 41:38) – Spartak Sezemice (12., 24 b., 33:49). Na podzim: 4:1.
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Ve čtvrtek jsme v dohrávce porazili 3:1 Načešice a zase se nám dýchá o něco lépe.  Vítězství to ale zdaleka nebylo pohodové. Soupeř se ujal deset minut před koncem první půle vedení, což nás naštěstí nepoložilo. Ještě do poločasu jsme totiž otočili stav. A když zkraje druhého poločasu přidal Tomáš Kašpar třetí gól, mohli jsme vývoj kontrolovat. Načešice sice hrály pohlednější fotbal, měly více v držení míč, ovšem my jim uštědřili lekci z efektivity. V neděli se budeme v Kameničkách rvát o další body. Musíme se domácím vyrovnat v bojovnosti a tvrdosti. Až pak můžeme myslet na případný úspěch." 
Tip Deníku: 1