STARŠÍ: FKAS Pardubice – FC Jablonec 97 2:0 (1:0). Branky: Černík a Kudrna. Sestava: Jahelka – Černík, Hanovec, Pitterle, Vanžura – Kříž, Kudrna, Hajdari, Kakrda – Jeřábek, Veverka. Střídali: Smejkal, Meruňka, Brychta I, Uhlíř. „V první půli jsme měli tři slibné šance, ale neproměnili. Až po přečíslení soupeře Vanžurou dostal míč Veverka , byl gólmanem faulován a z penalty Černík otevřel skóre – 1:0. Po změně stran jsme měli více ze hry, dvakrát se zatřáslo jablonecké břevno. V závěru vyhrál souboj Uhlíř a do odkryté branky pohodlně skóroval Kudrna. Zápas jsme měli pod kontrolou,“ pochvaloval si trenér Jiří Krejčí. Páté místo v tabulce je velkým úspěchem po špatném rozjezdu v úvodu sezony 2006/2007. Po utkání se loučili s hráči, kteří končí svoje působení v mládežnické líhni FK AS Pardubice s nadějí, že v příštích sezonách pomohou dostat FK AS dostat do vyšší soutěže než je současný krajský přebor. K tomu jim popřál šéf mládežnické základny Ladislav Slezák.

MLADŠÍ : FK AS Pardubice – FC Jablonec 97 1:3 (0:0). Gól: Sklenář. Sestava: Slezák – Kmoníček, Vysoudil, Záruba, Konvalina – Konečný, Sklenář, Růžička, Schejbal – Tulach, Kakrda. Střídali: Jirkovský, Dostál, Beran, Mastík. Pardubičtí již byli myšlenkami někde na prázdninách, fotbal se hrál sotva průměrné úrovně. Ve druhé půli zabrali hosté a vstřelili pěkné góly.

Sezona končí, ale již začínajípřípravy té příští.