Pardubičtí hokejisté se ve finále zuřivě bijí o další mistrovský titul. Naprosto vyrovnaná série s brněnskou Kometou však dává tušit, že válka ještě zdaleka nekončí. Jízda vyřazovacími boji pobláznila celé město. Nejen „obyčejní“ fandové však drží palce a doufají ve vítězství. V úspěch věří také hokejové megahvězdy, které ještě v nedávné  minulosti dres Pardubic samy oblékaly. Oslovili jsme Michala Mikesku, Petra Průchu, Otakara Janeckého a Tomáše Rolinka. Ti všichni mají kromě reprezentačních zkušeností a renomovaných zahraničních angažmá společné také to, že věří nejen v dnešní vítězství, ale  i v to, že mistrovský titul se po dvou letech bude opět slavit v Pardubicích.

Michal MIKESKA, Někdejší hráč Pardubic či ruské Ufy v KHL
Pardubice mají velkou šanci na úspěch. Dnes určitě vyhrají. Brno má velkou marodku a budou mu ubývat síly. Věřím tomu, že o titulu Pardubice rozhodnou již při čtvrtečním utkání v Brně.     

Petr PRŮCHA, Někdejší hráč Pardubic či New York Rangers v NHL
Bude hodně záležet na tom, kdo bude mít víc energie. Dnes Pardubice vyhrají, ovšem myslím si, že se vrátí domů k sedmému utkání. To ale zvládnou a titul se tak bude slavit v Pardubicích!

Otakar JANECKÝ, 
Někdejší hráč Pardubic či helsinského Jokeritu
Hrát před plnou halou není žádná legrace. Přesto si myslím, že Pardubice dnes vyhrají. Pod tlak tak dostanou Kometu, která to ale doma nezvládne. Myslím si, že titul získají Pardubice už tam.       

Tomáš ROLINEK,
 Někdejší hráč Pardubic či ruského Magnitogorsku
Pardubice dnes určitě vyhrají! Já jsem už před začátkem série tipoval, že to skončí 4:3 na zápasy v jejich prospěch. Pokud by tedy ve čtvrtek nevyhrály v Brně, rozhodly by o titulu před vlastními diváky.