HC Lvi Chotěboř – ZH Pardubice 3:2 s.n. (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0).
Branky: 2. Hospodka, 32. Pokorný, rozh. nájezd Kraučuk – 15. Čapek, 60. M. Šejba. Sestava: Truhlář – F. Procházka, Janecký, Palaščák, Koblížek, Mlateček, Havrda – M. Šejba, Verner Fousek – Hrabánek, Čapek, J. Musil – Čermák, Mlateček, J. Šejba – Otava.

Skóre zápasu otevřel k radosti domácích diváků krátce po jeho zahájení Hospodka. Velkou šanci ke srovnání stavu měli hosté v 11. minutě, kdy na trestné lavici seděli dva hráči Chotěboři. Přesilovku však odehráli až příliš takticky a staticky. Recept na střílení branek jim ukázal Čapek.

Obrat v zápase mohl poté, co Žemlička narazil na mantinel Jakuba Musila. Inkasoval pětiminutový trest a předčasně také odkráčel do kabin. Hosté se snažili zamknout domácí v pásmu, ale mimo dvou nebezpečných střel nic nevymysleli. A tak přišel trest, když po chybě Závodky při střídání, Pokorný zužitkoval přečíslení tří na jednoho.

Třetí část se nesla ve znamení tlaku domácích, ale výborný Truhlář dokázal udržet naděje na remízu. Pardubice si vzaly oddechový čas a čtyři minuty před koncem stáhly sestavu na dva útoky. Patnáct vteřin před závěrečným klaksonem rozjel Čapek poslední akci a v čase 59:54 Martin Šejba vyrovnal na 2:2.

Prodloužení již žádné šance nepřineslo a tak následovaly série nájezdů. V nich zavěsil pouze domácí Kraučuk.