Úklidu se vyjma hokejistů a fanoušků zúčastnil i profesionální golfista a zakladatel projektu Bordel z lesa Jan Cafourek.

„Milujeme naši zem, nezdědili jsme ji po rodičích, ale dlužíme ji našim dětem. Není nám jedno v jakém stavu jim ji zanecháme, proto vznikla organizace Bordel z lesa. Jsme spolek nadšenců, kterým není lhostejné, jak vypadá příroda kolem nás. Stačí jen otevřít oči a rozhlídnout se, práce je všude dostatek," popsal vznik organizace.Pardubičtí hokejisté a fanoušci uklízeli společně s organizací Bordel z lesa nepořádek v okolí Chrudimi.Akce se zúčastnily i děti z mládeže HC Chrudim.Zdroj: HC Dynamo Pardubice

Právě s ní se už potřetí Dynamo spojilo a společně uklidilo Bordel z lesa. Tentokrát v Chrudimi, kde hrají domácí zápasy hokejisté pardubického B týmu, kteří se akce také zúčastnili. Spolu s fanoušky a hráči mládežnických týmů HC Chrudim tak uklízeli v okolí rozhledny Bára a Slatiňan například také Daniel Rákos, Jakub Lichtag, Tomáš Kaut nebo sportovní manažer béčka Tomáš Rolinek.

„Moc si vážím každého, který dnes přiložil ruku k dílu a spolu s námi pomohl přírodě. Děkuji také mládežníkům HC Chrudim, kteří se k nám připojili. Dorazili také fanoušci a věřím, že společně jsme všichni ukázali, že to má smysl a že Dynamo je opravdu "Víc než hokej". Určitě se zamyslíme, jak v budoucnu pomoci ještě více," řekl Marcel Voneš, marketingový manažer Dynama, který se akce také zúčastnil.

Pardubičtí hokejisté a fanoušci uklízeli společně s organizací Bordel z lesa nepořádek v okolí Chrudimi.Pardubičtí hokejisté a fanoušci uklízeli společně s organizací Bordel z lesa nepořádek v okolí Chrudimi.Zdroj: HC Dynamo Pardubice