VSTUPENKY NA ČTVRTFINÁLE
Pardubice – Třinec
(sobota 18.20, neděle 17.00)
Kdy: Prodej lístků začíná na pokladnách ČEZ Areny v úterý od 9 hodin, ve stejný čas bude spuštěna i on-line prodej. Pokladny zavírají každý den v 17 hodin, v pátek o hodinu později.
Ceny: Zůstávají stejné jako v základní části. Majitelé permanentek pak mohou lístky nakoupit v balíčku na oba víkendové zápasy se slevou 20%.
Permanentky: Rezervace míst platí do čtvrtka do 17 hodin. Držitelé permanentek navíc dostoanu s lístkem i dárek.

Radost z výhry nad pražskou Slavií ještě ani nestačila odeznít a pardubičtí hokejisté už pokračují ve vyřazovacích bojích. V úterý od 17 hodin se poprvé utkají se svým čtvrtfinálovým soupeřem, kterým jsou třinečtí Oceláři.
Ti skončili v základní části na druhém místě, a tak se první dva zápasy odehrají na severu Moravy. V pardubické ČEZ Areně se oba soupeři potkají o víkendu. V sobotu bude zápas začínat od 18.20, úvodní buly čtvrtého duelu pak bude vhozeno v neděli od 17 hodin.

„Uvedené časy by měly platit, mohou se však změnit. V tom případě bychom diváky neprodleně informovali," sdělil mluvčí HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Jan Hrabal.
Fanoušky jistě potěší i fakt, že vstupné na čtvrtfinále zůstane stejné jako na základní část. Permanentkáři si mohou objednat dokonce zvýhodněný balíček na víkendový dvojzápas a dostanou i věcné dárky.

V úterý dopoledne se pomalovaný červený koráb s hokejovým nákladem vydá na cestu do Třince.
Pardubice přetlačily v posledním bláznivém utkání předkola play off Slavii 6:4 a teď   narazí na druhý nejlepší tým základní části. Dnes a zítra ve městě oceli, o víkendu doma, takhle vypadá jízdní řád čtvrtfinále.
Přitom v předkole stály Pardubice nad propastí. Slávisté byli v posledním pátém zápase jenom krůček od toho, aby je postrčili a Východočeši by „zahučeli" do hluboké tmavé jámy.  Ve všech na pardubické lavičce pořádně hrklo, když Slavia vedla už v 7. minutě 2:0.

„První myšlenka byla, že bude asi těžké něco takového zvládnout. Ale věřili jsme my a věřili i hráči," poznamenal trenér Zdeněk Venera.
Jeho tým pak prohrával ještě dvakrát. Ale z hrozícího průšvihu se dostal. „Celá série byla otázkou vůle. A my ji máme," dodal kouč.
Jakmile houkla siréna, radostí si vyskočil a ruce mu vystřelily nad hlavu. Usmíval se.

Ale jenom pár minut. Když zamířil mezi novináře, už byl zase zakaboněný, v hlavě totiž šrotovaly myšlenky na čtvrtfinále…
Bylo na něm vidět, jak spekuluje, kam že si při přesilovkách najíždí kanonýr Martin Růžička, jak prosekat se přes les plný vynikajících beků a co udělat s vlastní defenzivou, která vyrobila proti Slavii docela dost kopanců. „Hra dozadu není stoprocentní, dopředu také ne. Ale nikdo není neomylný. V sezoně jsme ukázali charakter, vím, že ho tým má. Je potřeba jej ukazovat dál a dál," velí kapitán Václav Kočí.