Kádr pardubických hokejistů rozšířil Petr Chaloupka, který se do klubu vrací po jedenácti letech. Třicetiletý obránce, který prošel zdejší mládeží, si v sezoně 2005/2006 připsal první start za A tým. Nyní s Pardubicemi podepsal smlouvu do konce sezony s opcí do roku 2019.

„Petra bereme pro vyztužení naší defenzívy, myslíme si, že pro těžký závěr sezony nám může pomoci. Chybí nám v sestavě řízný a důrazný obránce, což Petr splňuje. Proto jsme se rozhodli pro jeho angažování. Pochází z našeho regionu, návrat do Pardubic je pro něj i srdeční záležitostí," okomentoval transfer generální manažer Dušan Salfický.

Chaloupka po odchodu z Pardubic v roce 2006 působil ve Vrchlabí, potom hrál za Mladou Boleslav a Litvínov. V červenožlutém dresu získal v předminulé sezoně mistrovský titul. V této sezoně nastupoval za slovenský Poprad.
„Po úspěšných letech pro něj přišel ústup v tom, že hrál na Slovensku. Věřím, že hokej, který hrál zejména v Litvínově, nezapomněl a bude ho předvádět i u nás," doplnil Salfický.

„Nabídka z Pardubic mě potěšila, vracím se do klubu, kterým jsem prošel. Chci Dynamu pomoci, abychom zvládli závěr sezony," uvedl Chaloupka.

Střídavé starty do prvoligového Prostějova má nově vyřízeny osmnáctiletý brankář Milan Klouček. „Je ve věku, kdy potřebuje chytat. Počítáme s ním do budoucna, patří mezi hráče, na kterých chceme stavět náš tým v příštích letech," řekl k pozici mládežnického reprezentanta Dušan Salfický.