Proti pražské Spartě dnes od 17:30 hodin možná vyrukují pardubičtí hokejisté s tajnou zbraní. Do brány se na tréninku s A týmem objevil Dominátor! Pardubická legenda se vrací - údajně proto, aby se připravil na novou sezonu. Dominik Hašek je zkrátka nezmar.

„Je pro nás ctí, že nás Dominik Hašek využil nabídky společného tréninku s naším A týmem. Připravíme mu co nejlepší podmínky pro to, aby se mohl co nejlépe připravit na svou novou sezonu," uvedl generální manažer klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Dominik Hašek se bude s pardubickým „áčkem" připravovat dle svých potřeb. „Vycházíme mu maximálně vstříc. Dominik samozřejmě může využívat veškeré zázemí kabiny A týmu, má k dispozici úplný servis, ale svůj tréninkový režim si řídí on sám. Jsme moc rádi, že si vybral svůj mateřský klub pro svou přípravu na novou sezonu," řekl Ondřej Šebek.

V minulé sezoně Dominik Hašek od hokeje odpočíval. Letos by se podle svých slov rád vrátil k vrcholovému hokeji. „Pardubice mu umožní se co nejlépe připravit na novou sezonu, ať bude chytat kdekoliv. Jsem přesvědčen, že jeho přítomnost na ledě bude i pro naše hráče přínosem a motivací v přípravě na extraligovou sezonu," doplnil Ondřej Šebek.