O vítězi čtyřdenního klání už bylo jasno v sobotu. Hokejisté Eisbären Berlín třikrát vyhráli a s devíti body ovládli nový turnaj. V nedělním utkání se rozhodovalo o dalším pořadí. Dynamo mělo z předchozích duelů jen dva body za úspěšné samostatné nájezdy, ale až na poslední pokus dosáhlo na první tříbodovou výhru.

Nejprve se zdálo, že trápení v koncovce bude pokračovat i proti soupeři z KHL. Pardubičtí své šance nevyužili, naopak Admiral šel do vedení po teči Jakovleva. Až za stavu 0:2 v polovině utkání to přišlo. Pardubice zahájily velký obrat a vstřelily tři góly během 63 vteřin.

Nejprve Rostislav Marosz připravil pozici pro Vojtěcha Budíka, jenž mířil přesně k tyči. V dalších situacích se pak ke gólu prokličkovali útočníci Miloš Bubela a Patrik Poulíček.

To ovšem nebylo vše. Ve dvojnásobné přesilovce dokázal téměř z nulového úhlu procpat puk do sítě Marosz. A ruský tým musel střídat brankáře.

Admiral sice ve třetí třetině snížil, ale Dynamo už si výhru vzít nenechalo. V nájezdech potom trefy Petra Sýkora a Rostislava Marosze rozhodly o konečné druhé pozici Pardubic. Dynamu pomohly právě bonusy za úspěšné nájezdy.

Pardubice – Admiral Vladivostok 4:3, nájezdy 2:1
Fakta – branky a nahrávky: 33. Budík (Marosz), 34. Bubela, 34. Poulíček, 36. Marosz (Sýkora) – 14. Jakovlev (Feoktistov, Zaitsev), 24. Mereskin (Voronin, Djakov), 53. Ugolnikov. Rozhodčí: Hodek, Sýkora – Špringl, Komárek. Diváků: 3195. Třetiny: 0:1, 4:1, 0:1.
HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Trončinský, Čáslava, Budík, Hrabal, Holland, Gallet – Sýkora, Marosz, Rolinek – Kratochvíl, Bubela, Svoboda – Mandát, Poulíček, Perret – Machač, Dušek, Kusý – Koffer.
Admiral Vladivostok: Krasotkin – Patrikejev, Taratunin, Fedosejev, Ugolnikov, Antropov, Popov, Jakovlev, Miščenko, Voronin, Djakov, Sirotkin, Vaščenko, Mereskin, Zajcev, Kozlovskij, Valujskij, Vikharev, Glazačev, Feoktisov, Bojko.

Memoriál Zbyňka Kusého - konečné pořadí: 1. Eisbären Berlín (10:4) 9 bodů, 2. HC Dynamo Pardubice (7:9) 6 bodů, 3. HC Slovan Bratislava (5:7) 5 bodů, 4. Admiral Vladivostok (7:9) 3 body.