Sedmatřicetiletý forvard Vondrka přišel do Pardubic v lednu, aby posílil Dynamo v boji o záchranu nejvyšší soutěže. Bývalý kapitán Mladé Boleslavi nyní podepsal jednoroční kontrakt. "Michal během posledních zápasů potvrdil své kvality a výborně zapadl do naší kabiny. Náš zájem o něj logicky pokračoval. Jedná se o velmi zkušeného hráče, který by v další sezoně měl být jedním z lídrů kabiny,” uvedl Dušan Salfický, člen představenstva klubu.

„Rozhodování nebylo příliš složité. Budu se snažit naplnit očekávání vedení klubu i fanoušků a věřím, že tuto sezonu dotáhneme tam, kam si všichni moc přejeme. A to k záchraně klubu v extralize,” řekl Michal Vondrka.

Ještě dříve než Vondrka přišel do Pardubic Pavel Kantor, jenž v posledních zápasech hájí branku Dynama. "Pavel během posledních utkání ukázal své kvality i přínos pro tým. Náš zájem o jeho služby byl velký a jsme rádi, že se nám podařilo jej získat i na další sezonu. Také nás těší, že jsme se domluvili ještě před koncem tohoto ročníku," dodal Salfický.

I s Kantorem klub podepsal smlouvu na příští sezonu. "Jsem rád, že Dynamo neztratilo zájem o mé služby. Nyní věřím, že i díky výborným fanouškům zvládneme poslední utkání a Dynamo udržíme v extralize, abychom se v klidu mohli připravovat na další sezonu,“ poznamenal po podpisu smlouvy Kantor.

Již během ledna Dynamo oznámilo, že v příštím ročníku za Pardubice budou nastupovat Radoslav Tybor, Jan Mandát, Ondřej Machala, Matěj Blümel, Ondřej Matýs a Michal Ivan. U všech klub uplatnil opční právo ve smlouvách.