Osm různých příběhů, které spojuje jedna klíčová vlastnost. Všechny jsou velmi silné a nejednoho "tvrďáka" chytí pořádně za srdce. Dynamo všechny tyto hrdiny ocenilo před zápasem s Mladou Boleslaví v rámci projektu Dynamo děkuje. Jednotlivé příběhy si můžete prohlédnout níže a všechny medailonky oceněných jsou k vidění na odkazu zde.

Pavel Stross je vojákem z povolání, má za sebou zahraniční misi a spoustu kurzů tělesné přípravy. Především ale má srdce na správném místě. Už 17 let pomáhá handicapovaným dětem.

Milan Pešek v 17 letech skočil do vody a narazil na předmět, od té doby je na vozíku. Ihned se vydal cestou pomoci ostatním. V roce 2021 dostal cenu za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Tomáš Kvoch nešťastně přišel o obě dolní končetiny. Nic ale nevzdal. Život zasvětil parahokeji a na vozíku zdolal největší české vrcholy, na Sněžku vylezl pouze po vlastních rukou.

Jan Mandát se zabydlel ve čtvrté lajně, kde přesně plní pokyny od trenérů a je za to oceněn samou chválou.
Čtvrtou lajnu Dynamu každý závidí. Jsme rádi, že nás takto vnímají, říká Mandát

Jan Antoch je věrným fanouškem Dynama. Nevynechává domácí zápasy, pravidelně jezdí i ven. Od dětství dochází do školy Svítání, kde ho připravili na život s Downovým syndromem. Se školou spolupracuje dodnes.

Petr Dufek je publicista a historik, jenž psal o Pardubicích od mládí. Postaral se o výstavu ke 100 letům pardubického klubu a také finišuje se speciální encyklopedií Dynama.

Štěpán Kráčmar je zdravotnický záchranář. Jeho partnerka Eliška se dvakrát nakazila covidem. Nákaza jí způsobila závažné komplikace a nyní je upoutaná na invalidní vozík, závislá na pomoci Štěpána.

Hokejisté děkují složkám integrovaného záchranného systému.
Den díkůvzdání v Pardubicích už v úterý. Dynamo děkuje hrdinům covidové doby

Josef Stehlík a Martin Viščák zasahovali u pádu člověka ze střechy. Převzali resuscitaci a vyčkali na přílet vrtulníku. Díky správnému postupu zachránili lidský život.

Radek Dvořák nastoupil v roce 1994 k pardubickým hasičům. Po měsíci a půl služby měl se svými kolegy při výjezdu vážnou dopravní nehodu. Přes to se nevzdal a vrátil se zpátky. Nyní jako profesionál slouží 29 let.