„Bude za nás chytat Patrik Polívka, kterého máme zapsaného pro střídavé starty. Chceme, aby se seznámil s kolektivem,“ prozradil trenér Miloš Holaň s tím, že si zahraje i útočník Václav Zídek. "Na utkání ho nominujeme po dohodě s trenérem juniorského mužstva za příkladný přístup k letní přípravě. Dále se nám vrátili oba reprezentanti, zapracujeme je do sestavy, která již krystalizuje pro mistrovskou sezonu,“ dodal Holaň. 

V kádru bude i jedenatřicetiletý útočník Antonín Dušek, který zaujal na zkoušce a včera podepsal s vedením klubu dvouletou smlouvu. "Slibujeme si od něj, že nám pomůže v roli tvořivého centra, který zvedne naši ofenzívu. Během zkoušky marodil, proto se trochu protáhla, ve hře byla jednání s Libercem ohledně hráčských práv. Ta byla korektní, proto je Tondovo hostování rovnou dvouleté," uvedl generální manažer Dušan Salfický. 

Odchovanec Havlíčkova Brodu odehrál v české nejvyšší soutěži přes čtyři stovky zápasů, nyní se chystá na svou dvanáctou sezonu v české extralize. Dříve hrál mimo jiné za Liberec, Slavii či Karlovy Vary.