Prohra v základní hrací době, ale vítězství na nájezdy. Ve druhém utkání na Memoriálu Zbyňka Kusého podlehli pardubičtí hokejisté Amuru Chabarovsk z KHL. V sestavě ruského týmu se objevilo celkem pět českých hráčů - brankář Marek Langhamer, Ondřej Vitásek, Michal Jordán a bratři Tomáš a Hynek Zohornové. Ti se podíleli na povedeném začátku, když už ve 3. minutě vedl Amur 2:0.

Pardubičtí snížili, ale hosté opět zvýšili náskok a nakonec vyhráli 6:3. V samostatných nájezdech pak uspěli hokejisté Dynama, když se trefili Corey Locke a Jan Mandát (2:0). Pardubičtí tak získali bonusový bod, který jim zajistil první místo ve skupině.

Ve čtvrtek se v Pardubicích hraje zápas Znojmo - Košice (19), v pátek následují zápasy o konečné umístění.

HC Dynamo Pardubice - Amur Chabarovsk 3:6 (1:3, 2:3, 0:0)
Fakta – branky a nahrávky: 10. Mikuš (Locke, Tybor), 29. Tybor (Kousal, Hovorka), 36. Poulíček (Lorraine, Látal) – 3. Kapiturov (Yazkov), 3. Vitásek (T. Zohorna), 16. Korjagin (Vilichkin), 26. V. Ušenin (Lazarev, Vl. Ušenin), 27. H. Zohorna (T. Zohorna), 39. Ruděnkov (Jordán, Razkazov).
Pardubice: Kacetl – Zdráhal, Eklund, Bučko, Kolář, Holland, Mikuš, Ivan – Mandát, Kousal, Tybor – Hovorka, Locke, Lorraine – Kuťák, Poulíček, Látal – Kratochvil, Pochobradský, Bondra.