Pardubice si odbyly prohru v Lize mistrů hned prvním zápase, kdy na domácím ledě nestačily na Ilves Tampere. Situace se však záhy obrátila a Dynamo začalo pod trenérem Václavem Varaďou šlapat. V dalších třech utkáních zvítězilo. Nejprve si poradilo se Skelleftea a poté si zastřílelo i proti Stavangeru a Ingolstadtu. 

Servette se nachází v identické situaci. Švýcarský tým na úvod nestačil na Innsbruck, ale poté se již rozjel a tři utkání zvládl s přehledem, když vyhrál nad Košicemi, Bolzanem a Rouenem. 

V klubu působí několik zkušených mezinárodních hvězd. Mezi ty největší patří finští reprezentanti Valtteri Filppula, Sami Vatanen a Teemu Hartikainen.

Také v realizačním týmu naleznou čeští fanoušci známé jméno. Na postu asistenta trenéra působí v Servette Yorick Treille, který odehrál více než 200 zápasů v extralize. Bývalý francouzský reprezentant působil ve Vítkovicích, Spartě a Chomutově.

Zápas se odehraje na stadionu Les Vernets ve druhém největším městě Švýcarska. Dynamo tak zabojuje o vysněný postup do další fáze Ligy mistrů od 19:45.