Osmadvacetiletý účastník zářijového Světového poháru v Torontu a někdejší hráč Pardubic podepsal v říjnu před startem soutěže s Hurricanes jako nechráněný volný hráč roční kontrakt, ale dostal příležitost jen ve třech utkáních.
Nové angažmá by mohl najít v KHL, odkud měl nabídky už před dohodou s Carolinou.

Vedení Hurricanes zařadilo Nakládala v pátek na listinu volných hráčů, odkud si jej jiný zájemce z NHL nevybral. Poté klub hráče poslal na farmu do Charlotte do nižší AHL, ale bronzový medailista z mistrovství světa 2012 a účastník celkem tří světových šampionátů se raději rozhodl pro návrat do Evropy. I přesto, že mu jednocestný kontrakt zaručoval příjem 600 tisíc dolarů i na farmě.

Do zařazení na tzv. waiver list dostal Nakládal šanci jen třikrát z třinácti utkání Caroliny. Nebodoval a měl na kontě čtyři minusové body za účast na ledě při vstřelených a inkasovaných brankách. Naposledy nastoupil do zápasu NHL 8. listopadu při porážce na ledě New Jersey 2:3 po samostatných nájezdech.

V NHL debutoval Nakládal v minulé sezoně, kdy po vydařeném vystoupení na domácím MS v Praze podepsal jako nedraftovaný volný hráč roční smlouvu s Calgary. Za Flames sehrál 27 zápasů s bilancí dvou branek a tří asistencí. Na farmě ve Stocktonu si připsal v 35 duelech 14 bodů za dva góly a 12 přihrávek.

Nakládal má za sebou čtyři sezony v KHL, kam zamířil na konci října 2011 z Pardubic. Nejdříve hrál za Ufu, následně i za Spartak Moskva a Lva Praha. Sezonu 2014/15 strávil ve finské lize v dresu TPS Turku.