Nezodpovězena zůstala pouze otázka kapitána, tedy hráče, který by měl po Janu Snopkovi zdědit kapitánské céčko. „Kapitána už vybraného máme, ještě jsme si to ovšem v kabině oficiálně neřekli, a tak se to dozvíte až za pár dnů,“ řekl zástupcům médií hlavní kouč týmu Václav Sýkora.

Rozpočet klubu na nadcházející sezonu dělá podle prezidenta klubu Ondřeje Heřmana 147 milionů korun. Oproti loňsku tedy dvacetimilionový propad. „Rozpočet je menší než loni, ovšem my máme stejné sportovní plány – tedy postup do play–off,“ upřesnil Ondřej Heřman.
Podle něj klub ušetřil na snížení platů hráčů, dále na různých akcích, zaměstnancích klubu, managementu či v nepolsední řadě třeba na služebních vozidlech. „U naší mládeže jsme však neseškrtli ani korunu.

Roční rozpočet přesahuje dvacet milionů korun,“ dodal Heřman.
Přestože nadcházející sezona bude výjimečná kvůli Dominiku Haškovi, lidé si paradoxně koupili méně sezonních vstupenek než loni. „K poslednímu srpnu, kdy byl prodej permanentek ukončen, máme prodaných 6 240 těchto vstupenek,“ uvedl generální manažer klubu Zbyněk Kusý. Ten se však, i přes pokles „permanentkářů“, prázdné haly neobává. „V úterý šly do prodeje jednotlivé lístky, o které je veliký zájem.“