I Paulovič poznal v tomto ročníku vzájemnou spolupráci Pardubic a prvoligového Vrchlabí. Šestadvacetiletý útočník se na začátku sezony zranil, v říjnu pak nastoupil i za Vrchlabí. A od restartu nejvyšší soutěži si vybojoval místo v pardubické sestavě.

„Sice jsem si začátkem ročníku zlomil ruku, během té doby jsem ale mohl pracovat na různých věcech s kondičním trenérem, které mi pomohly. Až na začátek se sezona odvíjí dobře. Doufám, že to udržíme a uděláme dobrý výsledek,“ řekl Paulovič.

Hokejové utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji mezi HC Dynamo Pardubice (v červenobílém) a HC Kometa Brno (v bílomodrém) pardudubické enterie areně.
Hlavní jazyk první formace? Angličtina

Slovenský reprezentant, který si zahrál před třemi lety na zimní olympiádě, se k pardubickému týmu připojil v průběhu předchozí sezony. V tomto extraligovém ročníku odehrál 32 zápasů, ve kterých vstřelil 8 gólů a k nim přidal 12 asistencí. Nyní je třetím nejproduktivnějším hráčem Dynama, prosazuje se i v přesilových hrách.

„Je typem velice důrazného útočníka, který letos prokazuje, že je šikovný i v zakončení. Jsme rádi, že ho zranění ze začátku sezony nezbrzdilo a odvádí práci, kterou od něj očekáváme,“ uvedl Dušan Salfický, sportovní ředitel pardubického klubu.