Hráči Dynama se připravují na extraligový start. "Tento týden je hodně zaměřen na taktiku a postavení hráčů. Pracujeme na dobruslování do pozic a další věci. Chceme si to nyní prokázat v přípravném utkání v Berlíně," řekl asistent trenéra Radek Bělohlav.

Do Německa se tým vydal již den před zápasem. "Nemáme mnoho přípravných utkání a tak kvalitní zápas jednou za týden si zaslouží, abychom na něj dorazili odpočatí. Kluci půjdou v plné síle, nebudeme mít žádné alibi, že jsme unavení. Chceme si vše vyzkoušet a vyhrát,“ uvedl Bělohlav před duelem s německým Eisbären Berlín. Zápas se hraje v pátek od 19.30 hodin.

Novinkou v týmu je odchod útočníka Denise Kusého na hostování do prvoligové Třebíče s tím, že odchovanec Dynama má zpět vyřízené střídavé starty. "Očekáváme, že si v Třebíči vybuduje silnou pozici, aby byl co nejvíce vytíženým hráčem a stane se jednou ze stěžejních postav týmu. Věříme, že tento krok Denisovi, s nímž samozřejmě počítáme, pomůže v jeho hokejovém růstu,“ okomentoval sportovní manažer Jaromír Kverka.