Šestý vzájemný duel hokejového čtvrtfinále mezi Pardubicemi a Vítkovicemi přinesl fanouškům červenobílých nejen mírné rozčarování, ale i jistotu, že půjdou na hokej i v úterý!

Jen malá fronta…

Přestože v pondělí v době otevření pokladen bylo ve frontě zhruba jen padesát lidí, lze předpokládat, že dnes večer bude ČEZ Arena praskat ve švech. Kdy jindy by totiž už mělo být vyprodáno, když ne při rozhodujícím sedmém utkání?

Pokladny byly otevřeny včera až do 19 hodin. Dnes, pokud již nebude vyprodáno, by se mělo prodávat opět od 9 hodin do 12 a poté od 13 hodin až do začátku utkání.  Majitelé sezonních vstupenek měli svá místa rezervována do pondělního večera. Pokud si na ně nárok včas neuplatnili, jejich místa půjdou dnes do volného prodeje. „Rovněž připomínáme možnost  zakoupení vstupenek i dobíjení permanentek prostřednictvím internetu na webových stránkách www.hcpce.cz,“ uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Novotný.

Pardubičtí hokejisté musí počítat s tím, že je dnes večer do útoku požene deset tisíc lidí, což je pochopitelně výhoda, ale zároveň to může také trochu svazovat ruce. Co bude ovšem jednoznačně psychickou vzpruhou pro domácí hráče, je s trochou nadsázky fakt, že toto utkání se nebude rozhodovat v samostatných nájezdech…

Za nerozhodného stavu po šedesáti minutách totiž musí vítěze určit až „náhlá smrt“ při nastavených dvacetiminutových prodlouženích.

Anketa: Věříte v dnešní vítězství pardubických hokejistů?

Petr Brukner, 43 let, Choceň, administrátor dat
Těžko říct. Sedmý duel je vždy nevyzpytatelný. Rozhodnout může i tzv. „brambora“. Navíc Pardubice musí, kdežto Vítkovice jen mohou…

Vladimír Kaštánek, 55 let, Lázně Bohdaneč
Věřím, že dnešní čtvrtfinále pardubičtí hokejisté vyhrají a postoupí až do finále…Výsledek dnešního zápasu odhaduji na  4:2.

Miroslav Tobiška, 57 let, Pardubice, prodavač
Samozřejmě  že vyhrajeme a postoupíme do finále! O tom absolutně nepochybuji. Myslím, že dnes to bude 4:1. A výsledek finále? Kdo ví…

Roman Svoboda, 46 let, Pardubice, kameraman
Ať se na mě hokejoví fanoušci nezlobí, ale podle mého názoru dnes Pardubice určitě nevyhrají. Odhaduji, že prohrajeme 0:6.

René Svoboda, 33 let, Pardubice, OSVČ
Určitě vyhrajeme! Vidím to tak, že se přes semifinále dostaneme až do finále. Dnešní čtvrtfinálový zápas bude napínavý, zvítězíme 4:3.

(hro, lub)