Složení KHL

HC Chrudim
HC Spartak Choceň
HC Světlá nad Sázavou
HC Hlinsko
HC Litomyšl
HC Slovan Moravská Třebová
HC Spartak Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Orli Lanškroun
HC Skuteč
ZH Pardubice

Počet týmů se ale změnil na jedenáct, neboť HC Choceň přišel o své béčko a Semechnice i Čestice ze soutěže odstoupily. Nováčkem na hokejové mapě se stává Závodní hokejová Pardubice, která původně chtěla hrát na nejnižší krajské úrovni.

„Pro nás byla obrovská výzva hrát krajskou soutěž, ale tohle je samozřejmě změna, která nám trošku převrátila plány. Krajská liga už je jiné sousto. To znamená, že příprava bude začínat dříve a bude o to náročnější. Přesto si myslím, že je to jen ku prospěchu věci jak pro diváka, tak i pro nás hráče. My jsme nováček a tuto sezonu se budeme učit.

Doufám ale, že všechny soupeře pořádně potrápíme,“ poznamenal Jakub Musil, manažer Závodní hokejové.
Jestli je někomu z hokejových fanoušků jméno Musil povědomé, tak vězte, že jeho otec je slavný Evžen Musil, jenž válel v osmdesátých letech za pardubickou Teslu. Ba co víc. Tehdejší miláček publika, které bavil artistickými kousky, je hrajícím koučem nováčka hokejových soutěží. A to mu je už přes padesát let.

„Abych řekl pravdu, necítím se na ledě na dvaapadesát, ale spíše tak na pětatřicet. Hlavně se snažím předávat svoje zkušenosti mladším hráčům, aby byli lepší než já, což se mnohdy nedaří,“ pousměje se Evžen Musil.

Herní model pro krajskou hokejovou ligu je následující: jedenáct týmu v jedné skupině se střetne systémem každý s každým doma i venku. Potom se soutěž rozdělí na dvě skupiny dle umístění. Pak následuje play off.