V trochu neobvyklém čase – v 17.40 hodin, vstoupí dnes pardubičtí hokejisté ke svému prvnímu letošnímu utkání play–off. Ve čtvrtfinále hráči Eatonu narazí na Oceláře z Třince.

Lístků je stále dost

Ještě včera přes den bylo možné na pokladnách ČEZ Areny sehnat vstupenky na oba zápasy. Na první duel zbývalo přes dva tisíce lístků, na středeční jich pak bylo k mání kolem osmnácti set. „Na pokladnách je stále ještě dost vstupenek. Chtěl bych takto apelovat na všechny případné zájemce, že kdo přijede, určitě lístek sežene, a to i před zápasem,“ řekl našemu Deníku obchodní ředitel HC Eaton Pardubice Ondřej Šebek.

Podle něj jsou navíc nyní k sehnání i lístky, které byly v základní části blokovány majiteli permanentních vstupenek. „Vstupenky na místa, které si před play–off majitelé sezonních vstupenek včas nezarezervovali, šly do běžného prodeje. Nyní je tedy možné sehnat opravdu lukrativní místa, a to jak kategorie B, tak dokonce i A!,“ dodal Ondřej Šebek.

V minulosti byl problém s tím, že přespolní lidé to brali tak, že domácí zápasy pardubických hokejistů jsou při vyřazovacích bojích automaticky vyprodané. „Zatím to tak opravdu není! Lidé klidně mohou přijet a lístky seženou,“ tvrdí obchodní manažer hokejového klubu.
Zajímavou výzvou pro fanoušky je i možnost podpory svých miláčků nejen v hledišti. Pardubický hokejový klub totiž připravil v rámci motta „Fandíme si navzájem“ pro příznivce akci, kdy je možné během celého play–off posílat jednotlivým hráčům, ale i celému kolektivu či realizačnímu týmu vzkazy e-mailem nebo faxem přímo do kabiny!

„Všechny vzkazy, které nám přijdou, hráčům vytiskneme a pověsíme do kabiny,“ uvedl pro oficiální stránky klubu generální manažer HC Eaton Pardubice Zbyněk Kusý. Po skončení sezony bude navíc jeden fanoušek vylosován a získá tak možnost strávit jeden celý den s hokejisty HC Eaton Pardubice.

Čtvrtfinále play–off s třineckými Oceláři začínají hokejisté HC Eaton Pardubice dnes od 17.40 hodin, následující den se pak hraje o půl hodiny později. Případný pátý duel by byl na programu v pardubické ČEZ Areně příští středu, eventuální sedmý a zároveň rozhodující zápas pak v neděli 28. března.