Předprodej bude probíhat každé pondělí od 9 do 12 a každé úterý a středu od 12 do 17 hodin. Stávající místa pro držitele permanentek z loňské sezony budou majitelům rezervována do 20. června. Poté půjdou do běžného prodeje.

Ceny sezonních vstupenek na příští extraligový ročník jsou vyšší než v předcházejících letech, kdy klub HC Moeller Pardubice ceny vstupného nezvyšoval. Současný cenový nárůst je způsoben navýšením počtu zápasů v základní části na dvacet osm a také zvýšením cen jednotlivých lístků na utkání. Permanentní vstupenku nejdražší kategorie pořídí zájemce za 6100 korun. Kategorii B za 4800, C za 3400, D za 2500. Sezonní vstupenka ke stání vyjde na 1900 korun. Majitelé permanentek obdrží před sezonou tradiční dárek a své místa mají rezervována i pro play–off. Všechny permanentky budou navíc slosovány.

Vzhledem k plánované dostavbě Areny dojde k dílčím změnám v rozložení sektorů a některá sedadla na západní tribuně zaniknou. Držitelům permanentek, kterých se to dotkne, nabídne klub přednostní výběr z uvolněných nebo nově vzniklých míst.