Kanadský hokejista Corey Locke na vlastní žádost končí v Pardubicích. V pětatřiceti letech se navíc loučí s profesionální kariérou!

„Byla to pro mě překvapivá informace, počítali jsme s ním na pozici druhého centra i do přesilovek. Coreyho argumentům nicméně rozumím a přeji mu v jeho budoucím životě vše dobré,“ uvedl Martin Sýkora, generální ředitel Pardubic.

Locke, který hrál poslední dvě sezony EBEL ligu za rakouský Linec, se rozhodl z rodinných důvodů Pardubice opustit. „Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí, které jsem musel učinit. Během letní přípravy jsem si uvědomil, že bych nemohl Dynamu pomoci, tak jak jsem to dělal v jiných klubech během své kariéry. Jsem přesvědčen, že mé rozhodnutí bude pozitivní pro klub i mojí rodinu,“ prohlásil útočník a Dynamu popřál hodně štěstí: "V kabině je skvělá parta, která může dosáhnout na skvělý výsledek.“

Pár dnů před startem extraligy tak Dynamu vypadl jeden z hráčů základní sestavy. „S nastalou situací samozřejmě budeme pracovat a věřím, že přivedeme adekvátní náhradu,“ řekl Sýkora.