Vstup do čtvrtfinále vám
vůbec nevyšel. Jasně jste prohráli, doma neskórovali po čtyřech měsících a přišli o šňůru jedenácti výher v řadě…
Dneska nám to prostě nešlo. Bylo nám jasné, že série nebude jednoduchá. To, že jsme nedali ani jeden gól a čtyři dostali, je prostě špatně. Ale nevěšíme hlavy, jedeme dál.

Jistě vám na pohodě nepřidal brzký gól, který jste inkasovali ve 2. minutě z hole Zohorny při oslabení tři na pět…
Bohužel se stalo. Druhé vyloučení bylo za vyhozený puk. Víte, kdybychom to věděli, tak na led ty následně potrestané hráče nepošleme. Ale to je hokej.

Ztrátu jste se snažili rychle smazat. V první třetině jste Pardubice přestříleli 18:9,
vyrovnat se vám ale nepodařilo. Kde byl problém?
Šance tam byly, hlavně v přesilovkách, bohužel nám to tam nepadlo. Prohráli jsme první bitvu, nikoli však válku. Čekají nás další zápasy.
Z téhle porážky se musíme ponaučit.

Čím to, že vám to „nelepilo"?
Nemáme se na co vymlouvat. Puky nám odskakovaly, neproměňovali jsme šance, naopak soupeř ano. Já sám jsem tam měl tři dobré příležitosti, ale pokaždé mi puk uskočil. Je taky potřeba říct, že jejich gólman chytal velmi dobře. Prostě dali góly, my ne. To je celé.