V 7. minutě první třetiny dává v přesilovce hráč pardubického Moelleru Jan Čaloun gól! Asistence Peter Pucher. Pardubice se tak ujímají vedení 1:0.

Tomáš Linhart dává v oslabení druhý pardubický gól! Tomáše Dubuprostřelil ve 13. minutěprvní třetiny. Pardubice tak na pražském ledě vedou 2:0!

V čase 25:12 dává gól pardubický hráč Tomáš Linhart. Asistence Libor Pivko. Pardubicetakunikají Spartě o tři branky.

Sparta snížila v utkání s HC Moeller Pardubice na 1:3. Gól vstřelil v 34. minutě Jaroslav Hlinka, asistence František Ptáček.

V přesilové hře zvýšili Pardubičtí svůj náskok, gól vstřelil v čase34:58Zdeněk Ondřej. Pardubice vedou 4:1.

Pardubický útočník Libor Pivko vstřelil v polovině 46. minuty pátý gól Pardubic. Asistence Jan Čaloun. Pardubice tak nad Spartou vedou už 5:1.

Hráč Sparty Petr Ton proměnil v 54. minutětrestné střílení. K němu došlopo faulu na Michala Dragouna. Stav utkání HC Sparta Praha versus HC Moeller Pardubice 2:5.

Další utkání se odehrajev pardubické ČEZ Areně ve čtvrtek 12. dubna.