Desítky lidí postávaly ve čtvrtek ráno před pokladnami pardubické ČEZ Areny, aby si s předstihem zajistily vstupenky na první dva domácí zápasy semifinálové série s libereckými Bílými Tygry, které se v pardubické aréně odehrají tuto sobotu a neděli.

„Vstupenky se dnes opět prodávají ve stejných časech jako ve čtvrtek, tedy od 9 do 12 a od 13 do 19 hodin. V sobotu a v neděli budou pokladny otevřeny od 9 do 12 a poté od 13 hodin,“ řekl našemu Deníku marketingový manažer klubu Miroslav Novotný.

Pro semifinálová klání došlo rovněž k úpravě cen vstupenek směrem nahoru. Lístek do kotle, čili na stání, vyjde na 150 korun. Sezení se pak dá pořídit v rozmezí od 170 do 380 korun.
Rezervace lístků pro majitele sezonních vstupenek je platná do pátečního dne do 12 hodin. „Opět připomínáme možnost zakoupení vstupenek i dobíjení permanentek prostřednictvím internetu na stránkách www.hcpce.cz,“ upřesnil Miroslav Novotný.

Na třetí a čtvrtý vzájemný duel, který se hraje ve středu, respektive ve čtvrtek, se do Liberce chystají i pardubičtí fanoušci. „Rezervace zájezdu i vstupenek na třetí a čtvrté semifinálové utkání již začaly. Rezervujte si je online na www.fanclubhcpardubice.cz nebo přímo u předsedy fanklubu Karla „Karlose“ Klodnera na telefonním čísle 724 600 733,“ uvádí na svých stránkách klubový web.