VÁŠ DENÍK CELÝ A IHNED ROVNOU DO POČÍTAČE?

Více o možnostech elektronického předplatného vydání Deníků najdete ZDE

Když se budou počítat i zápasy Ligy mistrů, kterou Pardubice braly vážně jako extraligu, musel si nový trenér MILOŠ ŘÍHA počkat na první výhru sedm zápasů.

Byla to muka. Góly v posledních minutách, nastřelené tyčky, smůla v Lize mistrů, fatální hrubky a občas totální chaos ve hře v extralize.

Dynamo ale přeci jen naskočilo na vítěznou linku. A jak! Porazilo v neděli Třinec 4:1, Říhův tým se chtěl rvát, stroj fungoval parádně.

Je velká úleva, že čekání na první velkou výhru je už minulost?
Jsem rád, že každý hráč chtěl pracovat a chtěl se podřídit týmu. V neděli za mančaft bojovali všichni a z toho mám radost, tohle bylo nejdůležitější.

A váš osobní pocit, že jste porážky konečně zlomili?
Ani to neřeším (usměje se). Vyhráli jsme první zápas, to je jeden bod pro to, aby se mužstvo začalo zvedat a konečně jsme ukázali, co chceme hrát. Podle mě to bylo vidět už v Chomutově, od druhé třetiny jsme tam začali hrát náš hokej, jednoznačně jsme byli aktivnější. Proti Třinci nám hodně pomohla agresivita.

Stejně vás ale v pátek cestou z Chomutova musely napadat hodně nepříjemné myšlenky, ne? Pardubice schytaly další porážku kvůli bídné koncovce…

Celý rozhovor s trenérem Milošem Říhou najdete v úterních vydáních východočeských Deníků na straně 20 nebo také v elektronické verzi vydání novin. Více ZDE.