Trenérská dvojice Miloš Říha – Pavel Rohlík pro ně nachystala během jedenáctidenního pobytu ve sportovním komplexu Radostová velmi drsné menu. Dopoledne náročné cyklistické etapy, v odpoledních hodinách tvrdá dřina v posilovně a vydatné „kruhové“ tréninky. Ani večer nemá hokejista nárok na odpočinek. V plánu jsou ještě různé sportovní hry.

V pátek 8. červnačekala hokejisty vskutku extrémní zátěž. Kouč Říha jim ve spolupráci s cyklistickým odborníkem Petrem „Pedrem“ Volánkem připravil lahůdku prvního týdne. Královskou etapu, při které hráči šplhali na nejvyšší vrchol Vizovických vrchů. „Je to takový terasovitý kopec. Když už si myslíte, že jste na vrcholu, tak vás čeká další výjezd,“ usmívá se náročný trenér.

V Luhačovicích má na starosti dvaatřicet svěřenců. Z obvyklého složení chybí Petr Sýkora, který jedná o angažmá v zámoří, a také Aleš Píša, jenž se na novou sezonu připravuje individuálně. Ke stříbrným medailistům se připojil v lázeňském městě také Lukáš Havel z pražské Slavie, který přišel na zkoušku do 31. srpna.