Předešlý turnaj pod návem Sev.en Hockey Cup se odehrál v listopadu na litvínovském ledě. Pardubičtí mladíci si po šesti zápasech drží první místo před Zlínem o skóre. Oba kluby mají shodně devět bodů za čtyři výhry, jednu remízu a jednu prohru. Třetí místo zatím obklopuje Kladno a poslední místo zatím patří Litvínovu. 

Navázat na povedené výkony bude chtít Dynamo již v sobotu, kdy hostí v pořadí druhý turnaj. Domácí hokejisté otevřou tento slavnostní den zápasem proti Rytířům a budou moct tak navázat na povedený výsledek svých vzorů z A mužstva, kteří porazili Kladno 4:1. Turnaj bude zahájen v devět hodin a slavnostní ukončení je zatím naplánováno na 17:00. 

K propozicím. Turnaj odehrají hráči ročníku 2011 a mladší. Mladíci sehrají zápas v podobě 2x20 minut a každá polovina je považována za samostatné utkání. V konečné tabulce rozhoduje postupně počet bodů, vzájemné střetnutí, poměr bodů a počet vstřelených branek. Při slavnostním ukončení turnaje dostane 1. až 3. tým pohár a medaile. Následně bude vyhlášený i nejlepší brankář, obránce a útočník celého dne. 

Sev.en Hockey Cup startuje již tuto sobotu 21. 1 od 9. hodin v enteria areně. 

Rozpis zápasů

9:00 HC Dynamo Pardubice - HC Rytíři Kladno
10:15 Slavnostní zahájení turnaje
10:30 HC Litvínov - PSG Berani Zlín
12:00 PSG Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice
13:30 HC Rytíři Kladno - HC Litvínov
15:00 PSG Berani Zlín - HC Rytíři Kladno
16:30 HC Dynamo Pardubice - HC Litvínov
17:00 Slavnostní ukončení turnaje