Dvacetiletý gólman si mohl společně s druhým brankářem Ondřejem Kacetlem užít po utkání vítěznou děkovačku. "Je to Sparta, proti ni je to vždy speciální. Jsme rádi, že jsme vyhráli," uvedl po utkání.

V něm se střídaly zajímavé situace na obou stranách. Hokejisté Sparty se často tlačili do brankoviště. "Asi měli takové pokyny, aby to házeli do brány, takový kanadský styl, celkem nepříjemné. Naši obránci zahráli výborně a tolik vyložených šancí před brankou zase nebylo. Mrzí mě obdržený gól, ale hlavní je výhra," poznamenal.

V jedné situaci inkasoval ránu hokejkou do masky. "To asi nebylo úmyslné. Puk se odrazil od země, já jsem se pro něj natahoval rukou nahoru. Protihráč mě trefil do masky, trochu jsem se lekl, ale jinak v pohodě," ujistil Klouček.

Do branky Dynama se dostává v poslední době častěji, v utkání se Spartou půspbil jistým dojmem. „Změnili se tady trenéři, možná jsem si i něco uvědomil, začal na sobě trochu víc pracovat. Trenéři mi dávají šanci a já se jim to snažím splácet," uvedl.

I Klouček věří, že se Dynamo v závěru sezony dočká lepších výsledků. "Zlepšili jsme hodně defenzívu. Předtím jsme dostávali 1:6 a 1:7, ale teď je to hodně vyrovnané, poslední zápasy před Spartou jsme prohrávali o gól. Škoda koncovky, ale věřím, že se zvedneme, když budeme dávat góly," tvrdí.

Pardubický odchovanec si žádný jiný scénář nedokže představit. "Hodně mi záleží na tom, abychom se udrželi. Bydlím tady, žiju v Pardubicích, nedokážu si představit, že bychom spadli. Udělám pro to všechno a kluci v kabině určitě taky," prohlásil.