Gólman mistrovských Pardubic Martin Růžička se mohl v play off hokejové extraligy pochlubit nejnižším průměrem 2,33 obdržené branky na zápas. S úspěšností zákroků 92,86 procenta klesl na druhé místo za Slováka Petera Hamerlíka z Třince, který měl i přes vyřazení obhájce titulu v předkole úspěšnost 92,93.

Růžička si ve finále bohatém na góly zhoršil statistiky stejně jako Jiří Trvaj z Komety Brno. Trvaj, který byl v úspěšnosti zákroků po semifinále druhý za Růžičkou, klesl s bilancí 92,20 procenta až na čtvrtou pozici za Luboše Horčičku ze Zlína (92,55). S průměrem 2,45 obdrženého gólu se propadl za Růžičku na druhé místo, o které se dělí s Hamerlíkem. Trvaj vychytal dvakrát čisté konto, což se povedlo i Horčičkovi.

Produktivitu vyhrál útočník Tomáš Divíšek z Komety Brno, který ve 20 zápasech nasbíral 26 bodů a s 20 asistencemi ve vyřazovací části vytvořil nový rekord soutěže. Druhý skončil slovenský útočník Martin Bartek z Pardubic, jenž zaznamenal v 19 duelech 22 bodů za osm tref a 14 přihrávek.

O pozici nejlepšího střelce se podělili s osmi brankami Bartek a Roman Erat s Tomášem Svobodou z Komety Brno. O gól méně dali Lukáš Radil s Janem Starým z Pardubic, Ondřej Veselý ze Zlína a Jakub Svoboda z Komety Brno. Mezi nahrávači byl za Divíškem druhý Bartek.

Nejproduktivnějším obráncem se stal Aleš Píša z Pardubic, která v 17 duelech nasbíral 12 bodů za čtyři branky a osm asistencí. Druhý Slovák Jozef Kováčik z Komety Brno zaznamenal ve 20 duelech 11 bodů za čtyři trefy a sedm přihrávek.

Bilanci účasti na ledě při vstřelených a inkasovaných gólech suverénně ovládl s 16 kladnými body Divíšek, o sedm plusových bodů méně než on nasbíral jeho spoluhráč Jakub Svoboda. Nejhorší byl americký obránce Casey Borer z Pardubic se sedmi zápornými body. Nejtrestanějším hráčem se stal s 50 minutami Leoš Čermák z Komety Brno.