Výměna poukazů za sezonní vstupenky

„Od tohoto týdne si fanoušci rovněž mohou vyměnit své poukazy za permanentní vstupenky na novou sezonu,“ potvrdil našemu Deníku obchodní manažer HC Eaton Pardubice Ondřej Šebek. Podle něj byla také již v pondělí dopoledne spuštěna internetová rezervace na všechny extraligové zápasy.

Každý majitel permanentní vstupenky na nadcházející sezonu 2010/2011 obdrží zdarma dárek – DVD „Cesta za titulem“.
Další velkou výhodou pro majitele sezonních vstupenek je připravovaný věrnostní program, do kterého se mohou zaregistrovat.

„Jako poděkování za trvalou přízeň fanoušků jsme pro majitele sezonních vstupenek připravili další dárek, který ocení skutečně každý – speciální věrnostní program, díky kterému je možné ušetřit doslova při každém nákupu u desítek partnerů nejen přímo v Pardubicích. Stačí se do věrnostního programu jednoduše zdarma zaregistrovat při převzetí permanentní vstupenky,“ upřesnil pro náš Deník Ondřej Šebek.

Prodej „permic“ až do příštího pátku

Prodej permanentních vstupenek bude pokračovat až do začátku extraligové sezony, tedy až do 17. září 2010, kdy HC Eaton Pardubice přivítá od tradičních osmnácti hodin na svém ledě v atraktivním utkání pražskou Spartu.