České Budějovice (13., 51 b.) - Dynamo Pardubice (1., 101 b.)
Zítra od 17:30, Budvar Aréna

Jaká to sláva. Pardubičtí hokejisté si během přestávky užili slavnostní večer ke sto letům pardubického hokeje. Zároveň měli šanci potrénovat na poslední fázi základní části Tipsport Extraligy v téměř plném složení kádru.

„Bylo pro nás výhodou, že jsme trénovali téměř kompletní. Trenéři se soustředili především na komplexní zlepšení naší hry a také kondiční přípravu,“ vrací se k pauze Patrik Poulíček.

Dynamo nastoupí k dalšímu zápasu na ledě Motoru České Budějovice. V letošní sezoně pardubičtí hokejisté tohle střetnutí již třikrát zvládli. Jako favorité vstupují i do čtvrtého zápasu.

„Připravujeme se na tento zápas, jako na každý jiný. Myslím si, že ani jedno střetnutí nebylo jednoduché a my jsme stoprocentně připravení,“ podotýká pardubický kapitán.

Dynamo se bude muset obejít bez dvou opor. David Musil a Matěj Paulovič totiž nesmí nastoupit z důvodu trestu, který odpykávají z minulého utkání se Spartou.

„Kluci nám určitě budou chybět, ale nám nezbývá nic jiného, než se s tím poprat. Musíme vyhrát se sestavou, jakou trenér postaví. Já osobně věřím, že máme natolik široký kádr s dobrým charakterem, že to zvládneme i přes tohle oslabení,“ vysvětluje Poulíček.