Našlapaná ČEZ Arena se má rozhodně na co těšit. Vpátek 2.listopadu od 18 hodin totiž lidé, a mnozí z nich možná naživo úplně poprvé, uvidí v akci hokejovou hvězdu hvězd.

Naposledy se Jaromír Jágr postavil na pardubický led před šesti lety, když přijel na exhibici Otakara Janeckého. Ligový zápas o body zde však „osmašedsátka" sehrála naposledy před dlouhými osmnácti roky!  Na Jágra však tehdy bylo zvědavo jen něco málo přes sedm tisíc fanoušků…

Nyní je ale všechno jinak, Jágr se stal hokejovým klenotem a rodinným stříbrem České republiky. Na hrudi nosil reprezentační lvíčky, tučňáka, washingtonský kapitol, logo omského Avantgardu či v neposlední řadě třeba hlavu Sochy Svobody.
V Pardubicích bude  bojovat za Rytíře!

Šou jako v Americe

Šou hodnou velikých zámořských zápasů dnes hodlá vytvořit také natěšené pardubické publikum.
Nástup hráčů by měla obstarat blikající aréna, na jejíchž tribunách by mělo blikat co nejvíce červených nebo bílých světýlek. Po přečtení soupisek hráčů, zhruba pět minut před zápasem, hala potemní. V ten moment by měli lidé  rozblikat své cyklosvítilny. Fanoušci mohou použít bílá nebo červená světla, která symbolizují klubové barvy Pardubic.

„Snažíme se naslouchat našim fanouškům a ve spolupráci s nimi vylepšovat fanouškovské zázemí našeho klubu. Upravená forma nástupu k ní může přispět. Rád bych tedy vyzval všechny fandy, co mají cyklistické blikačky, aby si je nosili na domácí zápasy. Jen díky nim bude nástup do zápasu vypadat atraktivně a originálně," prohlásil marketingový manažer klubu Jan Kratochvíl.

Blikačky k mání

Fanoušci, kteří na dnešní zápas dorazí bez blikaček, nemusí zoufat. U hlavního vchodu si je totiž budou moci za třicet korun koupit!
Během blikání v potemnělé hale fanoušci rovněž zapějí klubový chorál, jehož slova budou promítána na kostce nad ledem.