„Už na konci sezony sezony jsme začali jednat s týmy z České republiky, s Dynamem se mi rozhovory líbily nejvíce. Cítil jsem důvěru, že klub má jasnou představu, na kterou pozici mě chce,“ uvedl slovenský reprezentant po podpisu kontraktu.

A ta pozice? „Budujeme obměněný tým, s Milošem počítáme do prvních dvou formací. Vsázíme na jeho univerzálnost, primárně chceme, aby hrál středního útočníka,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Bubela hrál necelých šest sezon v zámořských soutěžích, před tou minulou se vrátil do Bánské Bystrice, s níž slavil mistrovský titul. Za Slovensko si zahrál na zimní olympiádě, kvůli zranění nemohl jet na světový šampionát.

„Skautovali jsme ho celou sezonu a soustředili se na jeho výkony na olympijských hrách. Je výborným bruslařem s kvalitní střelou,“ dodal Salfický.

Nový útočník Dynama vstřelil v minulém ročníku slovenské soutěže 22 branek a na dalších 26 přihrál. Nyní už vyhlíží novou výzvu. „Doteď jsem hlavně rehabilitoval koleno, teď začínám s aktivní přípravou. Jsem natěšený, až vyjedeme v půlce července na led,“ vzkázal Bubela.