V pátek od 17.30 hodin by se v Chomutově mělo představit úplně jiné Dynamo. „Minule to kromě prvních deseti minut byl neřízený chaos. Navíc nám chyběla vůle a odhodlání pracovat. Tohle by se mělo změnit," věří trenér Miloš Říha.

Sestavu celou překopal. Jediná formace nezůstala pohromadě, do první se třeba trochu nečekaně posunul devatenáctiletý David Tomášek. „Tomáši Rolinkovi víc vyhovuje hra nalevo, chceme ho tam udržet. Dva zápasy jsme odehráli špatně. Udržíme nějaké dvojice, které jsou na sebe zvyklé. Jinak složení pětek změníme hodně," komentoval škatulata v sestavě Říha.

Chomutov čerstvě posílil Roman Červenka, ale speciálně jen na něj se kouč chystat nechce. „Je to výborný hráč, jen nesmíme celou naši hru stavět proti němu. Hlavně potřebujeme myslet na to, že bez agresivity se uspět nedá. S Plzní jsme odehráli puk, náš hráč byl hodně agresivně dohraný do těla, soupeř šel na kotouč a my pak místo souboje udělali brzdu, nebo oblouk, v tom byl extrémní rozdíl," dovede Říhu rozpálit vzpomínka na minulé vystoupení.

Dá se čekat, že buď dnes v Chomutově, nebo v neděli doma s Třincem se do branky postaví místo Kristana Maxwell. „Musíme to zvážit. Úvod se nám výsledkově nepovedl, tohle je hodně citlivé téma. Ale přál bych si, aby se ani jeden necítil nevyužitý," nechtěl být konkrétní pardubický kouč.