Defenzivní Berani

Hrál Chomutov tak dobře nebo Pardubice tak špatně? Spíše to vypadá na druhou variantu. V souboji předposledního na ledě posledního to byla jasná záležitost.

„Páteční zápas jsme si rozebrali. Jistě nejsme s jeho průběhem ani výsledkem spokojeni. Hlavně v první třetině jsme domácím vůbec nestačili. V utkání jsme nehráli dobře v přesilových hrách. Na nich nyní také pracujeme,“ přibližuje dění na trénincích pardubický trenér Břetislav Kopřiva.

Dnes Dynamo přivítá jedenáctý celek tabulky.

„Zlín se pohybuje v tabulce nad námi s devítibodovým náskokem. Pro nás je zápas s Berany velmi důležitým. Venku hrají výborně, budeme překonávat jeho kvalitní obranu. Věřím v nadšení našich hráčů, že domácí zápas strhneme,“ přeje si kouč.

Alespoň to zdraví…

Před utkáním v Chomutově rozšířil pardubické šiky Jeremy Welsh, jehož Pardubice angažují na zkoušku. Třicetiletý zkušený centr nastoupil k sedmadvaceti utkáním v NHL. Dnes by měl znovu nastoupit.

„Po zdravotní stránce jsme v pořádku, připravujeme ale řadu změn v sestavě, proto jsme poslední tréninky zaměřili na sehrávání pětek a přesilové hry,“ podotýká Břetislav Kopřiva.