Góly. Ano, rovnou dva. Ten první navíc z trestného střílení. „Jsem rád, že jsem dostal šanci jet nájezd a ukázat, že gól umím dát. Druhá trefa? To byla práce Michala Hrádka, já jsem to jen doťukl do prázdné branky,“ popisoval Koffer.

Vítězství 6:0 a vaše první dva góly v extralize. Byl to zápas podle vašich představ?
Byl to super zápas, od celého týmu. Jsem rád, že to tam konečně padlo, navíc tady před domácími fanoušky.

Minule jste tady proti Olomouci neskórovali. V čem se tyto dva zápasy nejvíc lišily?
Začalo nám to tam konečně padat. Olomouc hrála výborně v defenzívě, chvíli jsme je přehrávali, ale nepadlo tam nic. Měli jsme takový střelecký trénink, asi nám to pomohlo.

Pomohly vám hodně první dva góly v úvodní třetině?
Nebyla to dominance po celý zápas, dělali jsme zbytečné chyby, měli jsme pár výpadků. Milan Klouček předvedl skvělý výkon, jsme rádi za tři body.

První gól jste vstřelil z trestného střílení, když vás fauloval Roman Polák. Jak se rozhodovalo o tom, kdo nájezd pojede?
Já jsem se podíval na pana Krále, on koukl na mě a řekl: Tak jo. Sklopil jsem hlavu a jel. Přiznávám, že jsem si věřil a chtěl hodně jet.

Podobné zakončení trénujete?
Mám pár variant, co bych chtěl jezdit. To byla jedna z nich, tak jsem rád, že to vyšlo.

Po sérii domácích zápasů vás nyní čekají tři duely za sebou venku…
Chceme se připravit a jít do zápasu zase na sto procent. V extralize není lehký soupeř, budeme se snažit vyhrát. Tak to máme nastavené, motivace je ta výhra. Je celkem jedno, proti komu hrajeme.