Hlinečtí vyhráli v Lanškrouně zásluhou výborné první třetiny, Skuteč dostala půltucet gólů, ale v Pardubicích sehrála herně vyrovnaný zápas.

HC Orli Lanškroun – HC Hlinsko 3:7 (0:5, 1:0, 2:2). Branky vítězů: Wasserbauer a Ročárek 2, Šulc, Lukáč, Spal.

Z nočního zájezdu po ledovkách přivezli Hlinečtí plný počet bodů a sebrali Orlům vítr z perutí. Rozhodla o tom již první třetina a spolehlivý výkon brankáře Gregora. Hlinsko začalo aktivně a domácí se nestačili divit z častých přečíslení. Ve 4. minutě Lanškrounští faulovali, při signalizaci rozhodčího Lukáč přesně přihrál Wasserbauerovi, který prostřelil gólmana – 0:1. V 6. minutě přesně zakombinovala třetí lajna, Volf ideálně přihrál volnému Ročárkovi, ten blafákem „vykoupal“ brankáře a zvýšil na 0:2. Tlak Hlineckých byl zastaven dvojnásobným vyloučením (Bureš, Wasserbauer). To však tým podržel Gregor ve spršce střel a nebezpečných dorážek. Následovala hlinecká přesilovka a podruhé se trefil Wasserbauer, tentokrát tvrdou střelou od modré – 0:3. Další nádhernou akci předvedla první pětka ve 12. minutě po ose Spal, Lukáč, který poslal do brejku našlápnutého Šulce, ten se elegantně prosmýkl přes beka a zavěsil pod horní tyč – 0:4. Další přesilovku hostí v 16. minutě využil Lukáč, který tečoval přihrávku Kavalíra v prostoru brankoviště – 0:5.

Ve druhé třetině se domácí soustředili hlavně na obranu. Hosté příliš kombinovali, a tak gólové hody nemohly pokračovat. Lanškroun snížil na 1:5 využitím přesilovky ve 25. minutě, což jeho hráčům nalilo více sebevědomí. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale oba gólmani byli na místě.
Závěrečná třetina byla opět v režii hostí, zvláště pak, když na 1:6 zvýšil jedovatou střelou od modré Spal. Soupeř snížil v 52. minutě na 2:6. Nedůslednost domácích pak potrestal Ročárek s Kavalírem – 2:7 v 56. minutě. Lanškroun ještě stačil korigovat na 3:7 v posledních vteřinách utkání.
HC Hlinsko: Gregor - Kavalír, Lukáč, Šulc, Tulis, Spal, Ptáček, Zadina, Bureš, Wasserbauer, Sláma, Štěpánek, Ročárek, Havel, Volf.

ZH Pardubice – HC Skuteč 6:0 (1:0, 1:0, 4:0). Branky: Kubelka, Kršák, Nevečeřal, Mareček, Musil, Andrejs. Od začátku se hrál vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách, bohužel se prosadili pouze domácí, a tak po první třetině vedli 1:0, což nechávalo hosty ve hře o přijatelný výsledek.
Ve druhé části hry se domácí asi nestačili divit, co se děje. Skutečští je zatlačili do defenzívy a o jejich převaze svědčí i zákroky brankářů-Čaladi 11 – Vokoun 5. Opět se ale prosadili domácí, a tak po dvou třetinách vedli 2:0.

Třetí třetina přinesla v úvodu stejný obrázek, hosté dobývali soupeřovu branku, ale marně. A když se domácím podařilo v 52. minutě zvýšit na 3:0, tak hosté víceméně rezignovali a zkušení pardubičtí hráči dokázali ještě další tři góly. Hostující mladíci si tak odvezli příliš krutou porážku.

HC Skuteč: Vokoun (53. Šimek) - Tocháček, Kusý - Matějíček, Sládek - Wasserbauer, Hron, Ptáček - F. Komárek, D. Komárek, Hladík - F. Klusoň, Herynek, Jahna.