Do zápasu nakonec naskočil i Tomáš Klimenta, který nastoupil proti „svým", když ještě v minulé sezoně působil v Mladé Boleslavi.

Hosté zase přivezli posilu v podobě útočníka Jiřího Fronka, jenž se vrátil po dvouletém působení v zámořských soutěžích.

Ten musel již od 3. minuty se svým novým týmem dohánět manko, když se po souhře první útočné formace prosadil Petr Sýkora přes obránce.

V Tipsport areně pokračovala zajímavá podívaná, které scházely góly. Hosté hráli v první třetině tři přesilovky, byli střelecky aktivnější, ale Maxwell držel čisté konto. Na druhé straně mohl zvýšit Redenbach, jenže jeho dorážka zamířila vedle tyče.

Až v polovině utkání se z netradičního místa před brankou trefil obránce Havlík, kterého oslovil Rolinek. Varováním pro Dynamo byla střela Urbana, která se otřela o brankovou konstrukci.

Boleslavští udeřili až v posledním dějství a během necelých dvou minut srovnali stav. Nejprve se trefil Látal, potom se Maxwellovi po zákroku odrazil puk za jeho záda. Šest vteřin před koncem pak nadvakrát uspěl boleslavský Žejdl.