Východočechům kvůli trestu chyběl Marek Trončinský, trenéři nemohli počítat ani s trojicí Cardwell, Hrabal a Bučko. V obraně vypomohl Marek Voženílek, v tomto ročníku nastupující ve druhé lize. „Marek je naším kmenovým hráčem, v této sezoně hostuje ve Vrchlabí. V tomto týdnu s námi trénuje,“ uvedl generální manažer Dušan Salfický.

Šance Dynama na dobrý výsledek klesly hned v úvodní třetině. V 10. minutě se domácí dostali do přečíslení, které využil Jakub Šlahař. Velkou šanci na vyrovnání měl pak Miromanov, jenž trefil horní tyčku zlínské branky.

Na druhé straně střelu Žižky od modré tečoval David Nosek a čtyři vteřiny před koncem první třetiny zvýšil zblízka Šlahař na 3:0. Střelecká převaha Zlínu pokračovala i v prostředním dějství. Chybnou rozehrávku Pardubic potrestal Antonín Honejsek.

Hráči Dynama skórovali až ve 32. minutě, kdy po návratu Sýkory z trestné lavice překonal Tomáš Vondráček brankáře Sedláčka. Zápas ovšem patřil Beranům. To potvrdily další góly v podání Honejska a Jakuba Hermana.

Zlín – Pardubice 6:1

Fakta - branky a nahrávky: 10. Šlahař (Honejsek, Gazda), 13. Nosek (Žižka), 20. Šlahař (Fořt, Herman), 27. Honejsek (Herman), 36. Honejsek (Nosek), 54. Herman (Honejsek, Šlahař) – 32. Vondráček (Kratochvil, P. Sýkora). Rozhodčí: Jeřábek, Úlehla – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Diváci: 3385. Třetiny: 3:0, 2:1, 1:0.
PSG Berani Zlín: J. Sedláček – Freibergs, Řezníček, Žižka, Gazda, Nosek, Valenta, Ferenc – Kubiš, Fořt, J. Ondráček – Herman, Honejsek, Šlahař – Poletín, Fryšara, E. Kulda – Karafiát, P. Sedláček, Popelka. Trenér: Svoboda.
HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Miromanov, Wishart, Holland, Budík, M. Voženílek, Čáslava – Vondráček, Bubela, Rolinek – Treille, Marosz, Kusý – P. Sýkora, Poulíček, Perret – Mandát, Dušek, Svoboda - Kratochvil. Trenér: Holaň.