Soudný den se blíží. Před cestou do zahraničí trenér Miloš Říha kádr zúží na pět pětek, se kterými by chtěl jít do sezony. „Finální verdikt řekneme v pátek. Ve čtvrtek hrajeme poslední přípravné utkání v Českých Budějovicích, po něm máme poradu s vedením klubu," přiblížil rozhodovací proces hlavní trenér.

Hráči širšího kádru, kteří bojují o smlouvu, dvakrát porazili Mladou Boleslav, jednou po nájezdech, podruhé na jejím hřišti 6:3. Dnes v Českých Budějovicích ale bude tým vypadat nejspíš trochu jinak. „Máme drobné šrámy, některé hráče prohodíme. Nemůžeme počítat s Davidem Tomáškem, který odjel na akci reprezentace. Možná tedy využijeme i hráče prvních dvou pětek," prozradil Říha. O podobě týmu tak musí mít z velké části už jasno.

Všechno bylo jinak, góly dával Šimun
Hned po minulém utkání Pardubic v Mladé Boleslavi, které Dynamo ovládlo 6:3, do světa vyletěla zpráva, že za východočechy dvakrát skórovali Marcinko, dvakrát Šeda, pak Kolář, plus v 60. minutě Šimun. Nakonec bylo všechno jinak, internetový zapisovatel nasekal pár chyb. Trefil jenom Marcinka a první zásah Šedy. Po nich se dvakrát prosadil Šimun a tři sekundy před koncem přidal šestý gól Pardubic Poulíček.