„Petr to tak má nastavené, že hraje rok od roku, pak si vždy zhodnotí svůj zdravotní stav, ambice a rozhodne o svém dalším pokračování. Všichni v klubu máme radost, že opět bude oblékat náš dres,“ uvedl generální manažer Dušan Salfický.

Hokejový útočník, který si ve své kariéře zahrál i v zámořských soutěžích a ve švýcarském Davosu, se tak může chystat na další sezonu. Zase má jasno. „Máme to tak nastavené dlouhodobě. Pro obě strany je lepší, když podepíšeme na jeden rok a pak si vždy vše vyhodnotíme,“ tvrdí i samotný Sýkora.

Kanonýr, jenž má ve své sbírce dva české a dva švýcarské tituly, by chtěl navázat na minulý ročník. „Jsem moc rád, že jsme se domluvili a že i ze strany klubu panoval zájem. Chtěli bychom v nové sezoně hrát podobně jako loni a pokud možno to dotáhnout o trochu dál,“ prohlásil.

„Trénuji každý den se svým kondičním koučem stejně jako v předchozích letech. Chci se co nejlépe připravit na nový ročník,“ dodal Sýkora k současnému letnímu režimu.

Stejně jako spoluhráči už se těší na led. A fanoušci zase na hráče s číslem 37. V dresu Dynama. „Nesmírně si vážím toho, že Petr je členem naší organizace. Jsem velmi rád, že nám nadále bude rozdávat hokejovou radost,“ potvrdil i šéf klubu Salfický.