„Absolutně jsme nezastihli začátek, start do utkání se nám nepovedl. Vítkovice nás jednoznačně přehrávaly, jen díky Ondřeji Kacetlovi jsme prohrávali pouze o jednu branku,“ vrátil se trenér Miloš Holaň k poslednímu utkání (0:2).

Poměr střel na branku byl přitom na konci duelu téměř vyrovnaný. „Od druhé třetiny měl náš výkon stoupající tendenci, bohužel jsme selhali v koncovce.“

Za Pardubice nastoupil obránce Josef Hrabal, který odehrál první soutěžní utkání v této sezoně. „Připravoval jsem se na to dlouho. Měl jsem čas sžít se s týmem, s kluky jsem byl deset dní. Složité to bylo spíše psychicky. Sebevědomí určitě není na takové úrovni, na jaké bývá normálně v půlce sezony,“ řekl Hrabal.

Na ledě strávil něco málo přes čtrnáct minut. „Myslím si, že Josef hrál hodně jednoduše. Věřím, že jeho výkonnost bude stoupat,“ prohlásil kouč Holaň.

Zatímco Vítkovice ještě v této sezoně nezdolali, nad Jihlavou již Pardubičtí dvakrát vyhráli. Dnes nastoupí proti poslednímu týmu soutěže potřetí. Dynamo drží desátou pozici.

„Duel s Duklou je, dá se říci, životní zápas této sezony, abychom se udrželi tam, kde jsme. Hrajeme doma, musíme být sebevědomí a vyhrát,“ uvedl Holaň. Zápas Pardubice - Jihlava se hraje v pátek od 18 hodin.