Někdo si na titul jen tajně myslí, jiný si je  naprosto jist! Každopádně ale všechny fanoušky Pardubic spojuje víra ve vítězství. Podle mnohých by se mohlo slavit již ve čtvrtek večer.

A právě pro tuto příležitost přichystal hokejový klub na Pernštýnském náměstí pro veřejnost společné sledování přímého přenosu z Brna na obří obrazovce!

Obří obrazovka 
na „Pernštýňáku“

„Hokejový klub ČSOB Pojišťovna Pardubice připravil pro své fanoušky velkoplošnou projekci šestého finálového utkání ve čtvrtek večer na Pernštýnském náměstí v centru Pardubic. Velkoplošná obrazovka bude umístěna u Domu U Jonáše. Přímý přenos České televize začíná v 18 hodin,“ řekl Pardubickému deníku marketingový manažer klubu Miroslav Novotný.

Společné sledování dnešního finálového utkání nebude mít žádný organizovaný odpolední program. „Bude se jednat pouze o sledování zápasu,“ potvrdil Deníku Miroslav Novotný. Přesto jsou připraveny dvě alternativy.

Jestliže Pardubice vyhrají, budou pochopitelně pokračovat spontánní oslavy a lidé budou s největší pravděpodobností čekat na příjezd hokejistů z Brna, tak, jak tomu bylo před dvěma lety po vítězství ve Vítkovicích.

Pokud se ale pardubickým hokejistům nepodaří dnešní finálové utkání vyhrát, velkoplošná projekce bude po přímém přenosu ukončena.
„V tom případě by ale obrazovka zůstala na Pernštýnském náměstí připravena na sobotu,“ dodal marketingový manažer pardubického hokejového klubu.