Začala v obytné zóně, pak přeřadila na rychlost povolenou v obci a plynule přejela na dálnici. Ještě že se včas ozval závěrečný klakson, protože jinak by konkurovala formulím.
HC Orli Lanškroun – ZH Pardubice 3:11 (2:2, 0:2, 1:7). Branky: 6. Nastoupil, 18. Kocián, 45. Ondráček – 9. Křečan (Jindřich), 13. L. Procházka (Palaščák), 21. Fousek, 40. Kubelka (Palaščák), 42. Jindřich (Křečan), 47. M. Šejba (Jindřich), 49. Fousek (L. Procházka), 50. Jindřich (Křečan), 51. Kubelka (L. Procházka), 53. Křečan (Jindřich), 59. Čapek.  Sestava hostů: Truhlář – Rejzek, Palaščák, F. Procházka, Mlateček, Tesner, Janecký – Fousek, M. Šejba, L. Procházka – Kubelka, Jindřich, Křečan – Čapek, Musil, Pniok.

Pardubičtí dokázali po první vyrovnané třetině v té druhé odskočit soupeři o dvě branky. Domácí gólman Nimmerrichter pak neudržel nervy na uzdě ve 48. minutě, a postupně dostal trest  5 + 25 za hrubost, napadení protihráče a urážku rozhodčího. Do hry musel náhradník Šolc, který však tým v oslabení nepodržel a inkasoval během čtyř minut čtyři góly.