V posledním duelu proti Mladé Boleslavi se Pardubičtí během šedesáti minut hry gólově neprosadili. Až v následném prodloužení a samostatných nájezdech dokázali skórovat. Co zaznělo po utkání?

Dobré tempo, chybí góly

Nebýt nastaveného času, hokejisté Dynama by zatím v přípravě vyšli zcela naprázdno. „Pozitivum je, že se do šancí dostáváme. Pro sebevědomí kluků je potřeba, aby góly začali dávat. S Mladou Boleslaví se hrálo dobré utkání ve vysokém tempu. Hráčům mohu vytknout jen to, že jsme nedali gól,“ uvedl hlavní trenér Miloš Holaň.

Zkouška pokračuje

Kvarteto testovaných hráčů dostalo prostor v zápasech, stejně jako další mladší hráči. Všichni zatím zůstávají s týmem. Kdy se rozhodne o jejich osudu? „Budeme o tom uvažovat po Mountfield Cupu, může se stát, že náš kádr již někdo opustí,“ prozradil Holaň.

Premiérový zápas v A týmu odehrál sedmnáctiletý útočník Petr Antoníček. „Alespoň jeden zápas si zasloužil, protože v letní přípravě s námi makal na sto procent. Když se bude dobře ukazovat třeba v první lize, tak nemám problém s tím, aby byl zařazen do kádru,“ řekl kouč.

První trefa Budíka

Po třech sezonách v zámoří se vrátil domů, v prodloužení vstřelil obránce Vojtěch Budík gól Mladé Boleslavi. „Dostal jsem přihrávku od Miloše Bubely, zavřel oči a vypálil,“ sdělil dvacetiletý bek a k návratu dodal: „Jsem rád, že mohu být zpátky tam, kde jsem začínal v přípravce. Dostal jsem nyní šanci, abych se popral o místo,“ doplnil pardubický odchovanec.